ÖRNEK ALÜMİNYUM

Bir Sektör Lideri olan Tuna Alüminyum, üstün teknoloji ve çalışma disiplini neticesi kaliteli ürün sayesinde kısa zamanda pazarda hak ettiği yerini almıştır ve 2008 yılında firmamız bünyesinde satışına başlanmıştır.

TSE , ISO 9001:2000, ISO 14001, QUALICOAT(Avrupa Boyama Kalite Standardı), QUALANOD (Eloksal Kalite Standardı) kalite sertifikalarına sahip olan Tuna Alüminyum, yurt içi ve yurt dışında ürün kalitesini ispatlamıştır.

 

Tuna Alüminyum, gelişmiş AR-GE departmanı ve sahip olduğu ileri teknolojiyle her türlü yeni mimari yapıya uygun çözümler sunmayı hedefliyor. tasarladığı her yeni ürün mimari bir değer. Üründe ve hizmette tam kalite anlayışıyla en iyisini sunmak için çalışıyor.

800 MT 8”,9” PRESEZZI direct extrusion pres (2005 model) PRESEZZI EXTRUSION SRL. ITALY 8” ve 9” kullanım genişliği, Sulu soğutma ve Nitrojen kalıp soğutma,Tam otomatik puller , Maraton gold konveyor,üretim hattı ,BE OMAV SPA. ITALY Üretim kapasitesi , 1200 ton/ay. 1250 MT 6” Direct extrusion pres (1998 model) Türkiye üretimi yarı otomatik Üretim kapasitesi ,300 ton/ay. 1150 MT 6” Direct extrusion pres (2002 model) Türkiye üretimi yarı otomatik Üretim kapasitesi . 250 ton/ay.

 

 

 

 

 

 

İnsan gözdür, görüştür, gerisi ettir. İnsanın gözü neyi görüyorsa, değeri o kadardır.  Hz. Mevlana

SarayBOND çift tarafı alüminyum plakalarla çevrilmiş, ortasında özel beyaz çekirdekten oluşan, yangına daha dayanımlı ileri teknoloji ürünü kompozit paneldir. SARAYBOND alüminyum kompozit paneller, mimari olarak eşsiz tasarım çözümlerinin oluşturulmasında idealdir.

 

SarayCotta yeni bir cephe giydirme malzemesidir.

Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olan Cotta; tuğla görünümlü Alüminyum CepheKaplaması’dır. SARAY Cotta ile cephelerin kaplanması; pişmiş kil malzemelere göre işçilik, zaman ve maliyet açısından büyük avantaj sağlıyor.  Ekonomik ve montajı kolay.  SARAY Cotta 7 kg/m² ortalama montaj yoğunluğu ile yapının statik mukavemetine destek oluyor.  Qualicoat boya teknolojisi ile üretilen SARAY Cotta kirlenmiyor, solmuyor ve yıpranmıyor. Uzun ömürlü.  SARAY Cotta profiller alüminyum ekstrüzyon ürünü olduğundan; yangın emniyetli ve çevre dostu. • SARAY Cotta, pişmiş kil türevi bir malzeme olmadığından; mimari proje ve cephenin durumuna göre istenilen boyutta üretilebilme imkânına sahip. • standart renk skalası dışında istenilen renkte SARAYCotta üretilebiliyor.

Sigma profil Sigma profil (Alüminyum Profil) günümüzde çelik konstürüksüyonun olarak kullanılmıştır. Profiller genelde Alüminyum 6063 serisinden olup yüzeyi koruyucu eloksal kaplanarak krozyana karşı daha dayanıklıdır. Çelik konstürüksüyonda olduğu gibi sonradan taslama ve boyama gibi işlemlere de uygulanmaz. Uygulama alanlarına göre özel olarak dizayn edilmiş bu profillerin 8mm ve 10mm lik kanal ölçüleri bulunur. Bu sayesinde statik ve dinamik yüklemelere karşı daha sağlam ve etkin bağlantılar mümkündür. Sigma profilin seri montaj özelliği, dayanıklılık, işlerlik, kullanışlılık ve tasarım özelliğidir. En uygun kesitlere sahip olan sigma profil alüminyum kanallarına göre özel olarak tasarlanan bağlantı elemanları sayesinde daha kolay ve hızlı montaj mumkundur. Modüler bir yapıya sahip olan elemanlar daima birbirine uygun olması sebebiyle kullanılması avantaj sağlar. Katalog temin etmek için lütfen arayınız 0332.237.24.24

 

 

 

 

 

 

 

Saray Alüminyum
Saray Alüminyum, 1980 yılında bir adet ekstrüzyon presi ile üretime başlamış ve günden güne gelişerek üretim kapasitesini arttırmıştır. Saray Alüminyum, bugün dört adet alüminyum ekstrüzyon tesisi, iki adet boyama tesisi, iki adet eloksal kaplama (anodik oksidasyon) tesisi ve bir adet biyet döküm tesisi ile Saray Alüminyum, yılda 20 bin ton alüminyum profil üretim kapasitesine sahip olan, üretiminin %55'ini ihraç eden, ISO'nun Türkiye'nin en büyük 500 firması sıralamasında yer alan, alüminyum sektöründe üretim ve kalite yönünden öncü bir kuruluştur.

SarayPVC

Firmamız dünya PVC sektöründeki son gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli üretimin sürekli kalabilmesi için kalıp, extrüder ve besleme sistemini bu doğrultuda organize etmiştir. Kalıplar Avusturya menşeeli GRUBER firmasında yaptırılmış, extrüder hatlarımız Almanya menşeeli WEBER markasıdır. Ön hatları Almanya A+G'den tedarik edilen üretim hatlarımız ile aylık 900 ton kapasiteye ulaşılmış durumdadır.

SarayBOND ve SarayCotta
Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olan Cotta; tuğla görünümlü Alüminyum Cephe Kaplaması’dır.

 

YILMAZ Makine Pvc Ve Alüminyum Profil işleme Makineleri kullanan Dünya ülkelerindeki ve Türkiyedeki, Kapı Pencere imalatı yapan üreticiler başta olmak üzere, Ahşap kesme makineleri ile de Mobilya imalatı yapan küçüklü büyüklü firmalara ve bireysel hobilerini yapmayı amaç eden kişilere hizmet sunmaktadır.

Pvc Aluminyum Profil İşleme Makinelerinin kurulum, Teknik Bakım, Arıza, Yedek parça ve aksesuar, ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Ürün Satış, Teknik Destek, Arıza Onarım ve Yedek Parça Satışlarını gerçekleştirmektedir. 

Örnek Alüminyum Sistemleri  Marangozlar Sanayii Kadife Kale Sk. No 72 Konya / Türkiye   www.ornekaluminyum.com.tr